KeyInfo

powiadom znajomego:
zwiń
contact form
wyślij
www

TVN24 Biznes i Świat, który rozpoczął nadawanie w dniu 1 stycznia 2014 roku, to drugi kanał informacyjny Grupy TVN o tematyce rynkowej i międzynarodowej z wyjątkową ofertą informacyjną dla osób zainteresowanych wiadomościami gospodarczymi i zagranicznymi. Stacja powstała w wyniku przekształcenia kanału biznesowego TVN CNBC nadawanego w latach 2003 do 2013. Oferta TVN24 Biznes i Świat - to aktualne wydarzenia ze świata, najświeższe doniesienia z rynków i gospodarki, analizy i komentarze ekspertów. Widzowie otrzymają innowacyjny przekaz informacyjny autorstwa uznanych dziennikarzy i redaktorów, którzy będą analizować, w jaki sposób wydarzenia światowe wpływają na polską gospodarką i na życie Polaków. Informacje znajdą tam dla siebie nie tylko zainteresowani gospodarką i biznesem managerowie, przedsiębiorcy oraz giełdowi gracze, ale także zwykli ludzie, którzy są ciekawi, jak zmienia się ich życie pod wpływem podejmowanych na świecie decyzji. Obok pełnej gamy informacji o profilu finansowo - biznesowym, prezentowanych dotychczas, oferta programowa kanału będzie zawierała szerokie spektrum informacji z zagranicy. Równolegle ze stacją ruszył portal biznesowy tvn24bis.pl.

“Uruchomienie TVN24 Biznes i Świat jest odpowiedzią na rosnące zapotrzebowanie na wysokiej jakości treści o tematyce międzynarodowej. Coraz większa grupa widzów dostrzega, jak istotne są nasze powiązania gospodarcze i polityczne z Europą i resztą świata. Jednocześnie na rynku istnieje luka – media elektroniczne oferują bardzo mało relacji z wydarzeń za granicą podawanych z polskiej perspektywy. TVN24 Biznes i Świat będzie dostarczać widzom najnowsze wiadomości i informacje z rynków finansowych, konkurując z kanałami zagranicznymi, stanowiąc wzór na polskim rynku.” - powiedział Adam Pieczyński, członek zarządu TVN ds. programów informacyjnych oraz redaktor naczelny TVN24 i TVN24 Biznes i Świat.

TVN 24 Biznes i Świat mogą oglądać abonenci platform satelitarnych NC+, CYFROWYPOLSAT i ORANGE, telewizji kablowej UPC, VECTRA, MULTIMEDIA, TOYA, INEA orazplatform IPTV ORANGE i NETIA. Program dostępny jest także w ofertach ponad 200 lokalnych operatorów telewizji kablowej i IPTV w całej Polsce.

TVN24 Biznes i Świat
ul.Wiertnicza 166
02-952 Warszawa
Telefon: +48 22 4533747
e-mail: widzowie@tvn.pl
www.tvncnbc.pl
Zdjęcia: TVN 24 BIŚ

Działalność